info@kounek.cz +420 384 388 987

představení firmy

Firma KOUNEK s.r.o. je schopna svým zákazníkům poskytnout kompletní servis a vyjít vstříc téměř veškerým požadavkům, které zákazníci vznášejí. Zajišťujeme dodávky staveb na klíč, zemními pracemi počínaje a konečnými terénními úpravami konče. Neexistují pro nás žádné „nezajímavé“ zakázky. Jsme schopni nabídnout služby v takové šíři, že Vám můžeme např. profesionálně vymalovat místnost nebo naopak dodat bytovou jednotku na klíč. A jaké jsou naše priority? Posuďte sami:

Kvalitní práce

Úspěchy stavební firmy KOUNEK s.r.o. jsou výrazem kvality odvedené práce. V dnešních složitých podmínkách se firma prosazuje stále výrazněji a stává se v regionu jednou z nejžádanějších.

Nízké ceny

Vzhledem k příznivé a pro zákazníky zajímavé cenové politice, se firma dnes může pochlubit jedním z nejvýhodnějších poměrů: cena/odvedená práce.

Solidnost

Dobré jméno si stavební firma KOUNEK s.r.o. upevňuje svým solidním přístupem ke každému zákazníkovi. Nehraje zde roli velikost zakázky. Dodržování dohodnutých termínů a nabízených cen patří k samozřejmostem.

plany